укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХIВ НОВИН
< >
МЕТОДИЧНА РОБОТА
03.11.2014
РОБОТА МЕТОДИЧНИХ КОМІСІЙ
30 жовтня 2014 року відбулося засідання методичної комісії майстрів виробничого навчання.
01.11.2014
ЗАСЛУЖЕНИЙ ВІДПОЧИНОК!!!
40 років свого життя Володимир Михайлович присвятив професійно технічній освіті молоді.
13.10.2014
ЗАВЖДИ НА ПОГОТОВІ!!!

10.10.2014 відбулася «Навчальна евакуація учнів і працівників ліцею з умовно-замінованої будівлі»

МЕТОДИЧНА РОБОТА

     Навчально-методична діяльність в ліцеї здійснюється у відповідності до нормативно-правових документів: Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах; Положення про ступеневу освіту, затверджене постановою Кабінету Міністрів Україні від 3 червня 1999 р. № 956; Положення про методичну роботу професійно-технічного навчального закладу, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 12 грудня 2000р. № 582; Положення про методичний кабінет професійно-технічного закладу освіти, затверджене Міністерством освіти і науки України від 28 жовтня 1997 р. № 385.  
     Навчально-методична робота в ліцеї здійснюється відповідно до плану роботи педагогічного колективу на навчальний рік, в якому окремим розділом винесена методична робота. 
       В ліцеї є необхідна плануюча документація: план роботи ліцею, план засідань педагогічної ради, єдиний план методичної роботи, план засідань інструктивно-методичних нарад, план роботи школи молодого фахівця, плани роботи методичних комісій, план роботи методичного кабінету, тощо. У цих документах відображені основні актуальні питання діяльності колективу.

  

      Методична робота ліцею включає в себе вивчення передового педагогічного досвіду, систему аналітичної, організаційної, діагностичної, інформаційної діяльності з метою удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників та підвищення ефективності навчально-виховного процесу.  
       На педагогічних радах підводяться підсумки навчально-виховної роботи за семестр і рік, розглядаються питання підвищення ефективності та якості підготовки робітничих кадрів, щорічно дається характеристика новому контингенту учнів, аналізується працевлаштування випускників, проводиться аналіз директорських контрольних робіт з різних предметів, державної кваліфікаційної атестації. Систематично розглядається стан викладання предметів, якість знань учнів, питання створення комплексно-методичного забезпечення. Вивчаються сучасні тенденції освітніх процесів, здійснюється навчання та обговорення інноваційних методів навчання. Засідання педагогічної ради проводяться регулярно. На кожній педраді розглядається інформація про виконання рішень попередніх засідань.  
       В ліцеї діє дев’ять методичних комісій: слюсарів-ремонтників, електрозварників, електромонтерів та електрослюсарів, будівельних професій, професій харчової промисловості, лаборантів хімічного аналізу, природничо-математичного циклу, гуманітарного циклу, соціально-гуманітарних предметів, фізкультури та ДПЮ, класних керівників.  
      В своїй роботі методичні комісії значну увагу приділяють питанням вдосконалення навчальних планів і програм, навчальних досягнень учнів, навчально-матеріальної бази, проведення відкритих уроків, вивчення кращого досвіду роботи викладачів і майстрів виробничого навчання, організації конкурсів професійної майстерності, підвищення якості підготовки робітничих кадрів шляхом впровадження інноваційних технологій, передового педагогічного та виробничого досвіду, підготовки учнів до обласних предметних олімпіад, обласних конкурсів професійної майстерності.  
      В ліцеї є методичний кабінет, обладнаний відповідно до вимог методичного забезпечення навчального процесу з кожного предмета і професії.  
     Для підвищення професійного і методичного рівня педагогічних працівників ліцею у методичному кабінеті знаходяться такі матеріали: картка передового педагогічного досвіду; картка навчально-методичної літератури; методичні доповіді; методичні розробки; матеріали відкритих уроків; матеріали предметних тижнів, олімпіад; методична література на допомогу молодим фахівцям; періодичні видання ( підшивки ) та інші матеріали.  
      В кабінеті зібрані матеріали з вивчення передового досвіду викладачів ліцею Ткачової Г.І., Нікуліної І.П., майстрів виробничого навчання Шкадіної А.І., Острась З.М., Шрамка Л.Д.  
     Значна увага приділяється роботі творчих груп з впровадження інноваційних педагогічних технологій таких, як модульне навчання, технологія проектів та інші. Особливо слід відмітити роботу творчих груп під керівництвом викладачів Нікуліної І.П. і Ткачової Г.І.


  

      В ліцеї для майстрів виробничого навчання і викладачів початківців працює школа молодого фахівця, проводяться засідання по педагогічному та технічному мінімуму.
     Учнів та педагогічних працівників обслуговує бібліотека. Робота бібліотеки є складовою частиною навчально-методичного забезпечення. Більшу частину книжкового фонду складають підручники, навчальні посібники, довідники та допоміжна навчальна література. Новинки літератури доводяться до відома учнів шляхом проведення книжкових виставок, усної інформації, до відома педагогічних працівників - на нарадах. 
Бібліотека ліцею має 24123 екземплярів літератури , з них:
  • загального користування - 1296 екз.;  
  • природничо-математичного - 420 екз.;
  • технічної - 3287 екз.;
  • мистецтво і спорт - 432 екз.;
  • художня література - 12125 екз.;
  • підручники - 6236 екз.;
  • різна - 327 екз. 

      В ліцеї є два комп’ютерних класи, що дозволяє викладачам в повній мірі використовувати в своїй діяльності різноманітні комп’ютерні програми, електронні підручники, довідники, Інтернет.  
      В ліцеї здійснюється корегування навчальних планів і програм з урахуванням специфіки енергетичної галузі. Навчальні програми загальноосвітнього циклу також скоректовані з урахуванням питань професійної спрямованості. Сучасний ринок праці потребує висококваліфікованих фахівців, тому викладачі природничо-математичного циклу намагаються приблизити викладання своїх предметів до професій, яким навчають в ліцеї.


Зразки планування окремих напрямків методичної роботи, скачатьПОШУК ПО САЙТУf3

f3

f3

ped
 УМОВИ ЗАРАХУВАННЯ 
 Прийом документів щоденно (крім неділі) з 8.00 до 15.00.
 Приймальна комісія починає працювати з 15 травня 200_ р.
 
ДЛЯ ВСТУПУ ПОТРІБНІ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:
 1.Ксерокопія свідоцтва про народження або паспорта.
 2.Свідоцтво про освіту (атестат) і ксерокопія.
 3.Довідка з місця проживання.
 4.Медична довідка.
 5.Довідка з місця роботи батьків.
 6.фотокарток (3x4).
 7.Ксерокопія довідки про ідентифікаційний номер.

Фанки Лайн 
© 2007 ""