укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХIВ НОВИН
< >
ПРО НАС
03.11.2014
РОБОТА МЕТОДИЧНИХ КОМІСІЙ
30 жовтня 2014 року відбулося засідання методичної комісії майстрів виробничого навчання.
01.11.2014
ЗАСЛУЖЕНИЙ ВІДПОЧИНОК!!!
40 років свого життя Володимир Михайлович присвятив професійно технічній освіті молоді.
13.10.2014
ЗАВЖДИ НА ПОГОТОВІ!!!

10.10.2014 відбулася «Навчальна евакуація учнів і працівників ліцею з умовно-замінованої будівлі»     Зміївський професійний енергетичний ліцей був створений як професійно-технічне училище № 31 сел. Комсомольське Харківської області у квітні 1970 року згідно Наказу № 29/67 Державного Комітету Ради Міністрів УРСР по професійно-технічній освіті і Міністерства енергетики і електрифікації УРСР від 6 квітня 1970 року на 600 учнів з метою забезпечення підготовки кваліфікованих робітників для Зміївської ДРЕС.
     З 01.07.2003 року ПТУ-31 реорганізовано у Зміївський професійний енергетичний ліцей відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.06.2003 року № 380 та Наказу Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації від 25.06.2003 р. № 277.
Загальна ділянка землі, на якій розташовано ліцей, складає 1,3га:
     1.Навчально-адміністративний корпус (4 – х поверхова цегляна будівля) загальною площею 3 тисячі 322 м2:
 • зайнято навчальними кабінетами, лабораторіями - 1174 м2, в середньому на одного учня площа складає 2,3 м2, що відповідає санітарно-гігієнічним вимогам;
 • спортивний зал площею 176 м2;
 • актовий зал площею 176 м2;
 • бібліотека площею 106 м2;
 • адміністративні приміщення 188 м2
     2.Навчально-виробничий корпус площею 2383 м2 вміщує 10 навчально-виробничих майстерень та 1 лабораторію, площа на одного учня складає 5,3 м2, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам;
     3.Гуртожиток ( 2- во поверхова цегляна будівля) на 80 місць;
     4.3 гаражі площею 72 м2.
Враховуючи, що всі учні одночасно не перебувають в навчальному корпусі чи виробничих майстернях, то загальна площа на 1 учня складає 8,2 м2, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам.
     Наш ліцей у своїй діяльності дотримується законності, державної дисципліни і керується Законами України “ Про освіту ”, “ Про загальну середню освіту ”, „Про професійно-технічну освіту”, “Про мови ” та іншими законодавчими актами, “Положенням про професійно-технічний навчальний заклад”, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1998 р. 3 1240, іншими Постановами Кабміну, рішеннями Міністерства освіти і науки України, яке є його засновником, Статутом ліцею.
     Ліцей є державним професійно-навчальним закладом ІІ атестаційного рівня, який входить до системи освіти. Ліцей не є прибутковою організацією. Ліцей є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки при Зміївському відділенні державного казначейства.
     Ліцей здійснює первинну професійну підготовку кваліфікованих робітників:
 • на базі базової загальної середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти;
 • на базі повної загальної середньої освіти.
      «Кваліфікований робітник – це завжди престижно». Під таким девізом працює Зміївський професійний енергетичний ліцей вже близько 40 років і, судячи з результатів, не марно.
     Контингент учнів щорічно року складає 500-560 чол. Роботу ліцею забезпечують 80 інженерно-педагогічних та технічних працівників. З них мають вищу кваліфікаційну категорію 11 викладачів та майстрів виробничого навчання.
     Наш навчальний заклад має ліцензії на підготовку кваліфікованих робітників. У 2002 році ліцей пройшов атестацію і отримав свідоцтво про атестацію Державної акредитаційної комісії України.
     Відповідно до державних замовлень план прийому учнів на навчання на останні 5 календарних років складав 230-270 чол. Колектив ліцею щорічно виконував державне завдання по прийому та випуску учнів.
Зараз на Зміївській ТЕС більше 75% робітників є випускниками нашого навчального закладу.
Випускники ліцею працюють на усіх електростанціях Харківської області, м. Києва, на заводі „Турбоатом” та інших підприємствах області і України.
    За період існування навчального закладу підготовлено 10081 кваліфікованих робітників за професіями:
 • електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
 • електрогазозварник;
 • електрозварник ручного зварювання;
 • лаборант хімічного аналізу;
 • електрослюсар з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій;
 • муляр; штукатур;
 • маляр; штукатур; лицювальник-плиточник;
 • слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів;
 • кухар.
   

    Учням ліцею виплачується стипендія у розмірі 20% прожиткового мінімуму, на цей час вона становить 104 грн. В ліцеї існує фонд матеріальної допомоги та преміювання учнів.

    Учнівський квиток учня ліцею надає право на 50% знижку вартості проїзних квитків на всіх видах транспорту.
    Ліцей має гуртожиток, який повністю задовольняє потреби учнів.
    У ліцеї працюють гуртки художньої та технічної творчості, спортивні секції.
    «В технічний ВУЗ – тільки через робітничу професію», бо кваліфікований робітник завжди буде більш компетентним інженером ніж вчорашній школяр, що закінчив ВУЗ.
    Ліцей співпрацює з вищими навчальними закладами міста Харкова. Укладені договори про проведення підготовчих курсів на базі ліцею з УІПА. Кращим учням, переможцям конкурсів фахової майстерності, призерам обласних олімпіад Головне управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за клопотанням ліцею надає направлення до вступу у вищі навчальні заклади за фахом.
    Виробниче навчання в ліцеї здійснюється в дев’яти майстернях обладнаних відповідно до другого- четвертого кваліфікаційних робітничих розрядів:
 • в слюсарних майстернях № 1 і № 2 учні ліцею здобувають первинні слюсарні навички;
 • слюсарна майстерня №3 – це майстерня, де майбутні слюсарі проходять курс слюсарно-складальних робіт; проводяться кваліфікаційні роботи на відповідність третьому розряду слюсаря;
 • зварювальна майстерня готує зварювальників, які останні 15 років займають перші місця на конкурсах професійної майстерності не тільки обласного, а й державного рівня;
 • електромонтажна майстерня, складовою частиною якої є і електролабораторія, по праву є одними із кращих в області;
 • електрослюсарна майстерня, в якій готують фахівців елітної робітничої професії – електрослюсар з ремонту та обслуговування автоматики та засобів вимірювань;
 • майстерня мулярів є стартовим майданчиком для фахівців найбільш потрібних на сьогоднішній день – мулярів. На базі майстерні працює дільниця по виготовленні тротуарної плитки;
 • швейна майстерня - для підготовки кваліфікованих швачок;
 • майстерня кухарів забезпечує підготовку для харчових підприємств району і області висококваліфікованих спеціалістів.

ПОШУК ПО САЙТУf3

f3

f3

ped
 УМОВИ ЗАРАХУВАННЯ 
 Прийом документів щоденно (крім неділі) з 8.00 до 15.00.
 Приймальна комісія починає працювати з 15 травня 200_ р.
 
ДЛЯ ВСТУПУ ПОТРІБНІ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:
 1.Ксерокопія свідоцтва про народження або паспорта.
 2.Свідоцтво про освіту (атестат) і ксерокопія.
 3.Довідка з місця проживання.
 4.Медична довідка.
 5.Довідка з місця роботи батьків.
 6.фотокарток (3x4).
 7.Ксерокопія довідки про ідентифікаційний номер.

Фанки Лайн 
© 2007 ""