укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХIВ НОВИН
< >
ВИХОВНА РОБОТА
03.11.2014
РОБОТА МЕТОДИЧНИХ КОМІСІЙ
30 жовтня 2014 року відбулося засідання методичної комісії майстрів виробничого навчання.
01.11.2014
ЗАСЛУЖЕНИЙ ВІДПОЧИНОК!!!
40 років свого життя Володимир Михайлович присвятив професійно технічній освіті молоді.
13.10.2014
ЗАВЖДИ НА ПОГОТОВІ!!!

10.10.2014 відбулася «Навчальна евакуація учнів і працівників ліцею з умовно-замінованої будівлі»

ВИХОВНА РОБОТА

     Виховна робота ліцею спрямована на реалізацію Законів України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про загальну середню освіту», Державних національних та цільових програм. В організації роботи адміністрація керується розпорядчими документами Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації, рекомендаціями ОНМЦ ПТО. Виховна робота в ліцеї планується відповідно «Орієнтовному положенню про організацію і проведення виховної роботи в ПТНЗ Міністерства освіти і науки України», а саме: річний план виховної роботи ліцею, план роботи бібліотеки, план роботи гуртожитку, плани роботи гуртків, плани роботи медичного кабінету, плани роботи класних керівників, план роботи штабу з профілактики правопорушень, план спільної профілактичної роботи Зміївського професійного енергетичного ліцею, служби у справах дітей, кримінальної міліції у справах дітей, міської лікарні. Плани роботи охоплюють всім напрямкам виховної роботи: моральне, національне, патріотичне, превентивне, екологічне виховання, формування навичок здорового способу життя. Забезпечується своєчасність і якість реалізації плану.
     Загальна кількість основних педагогічних працівників зайнятих у виховній роботі складає 45 чоловік, з них 15 класних керівників, 22 майстри виробничого навчання, 3 керівники гуртків, вихователь гуртожитку, практичний психолог, заступник з виховної роботи, керівник фізичного виховання, бібліотекар.
     Плани роботи класних керівників складаються відповідно до річного плану виховної роботи ліцею, плани роботи на місяць фіксуються в журналах обліку та реєстрації підсумків виховної роботи в навчальних групах.
     В ліцеї працює 11 гуртків та спортивних секцій, з них художньої самодіяльності – 3; технічної та декоративно-прикладної творчості - 6; спортивні - 2.    

  

     Учнівське самоврядування ліцею – це Учнівський Парламент, який очолює Спікер, до складу Парламенту входять комісії - «Навчальна», «Дозвілля», «Дисципліни та порядку», «Прес-центр», „Комісія дисципліни та порядку,” „Комісія спорту та туризму.” Очолює роботу Учнівського Парламенту заступник директора з виховної роботи, наказом директора комісіям призначено консультантів з числа досвідчених педагогів.     Соціальний захист учнів керується комісією з соціальних питань. Діє проект „Сходинки самостійності.”
    Учні із числа дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримують грошові виплати та пільги, передбачені чинним законодавством, у повному обсязі. 
    Робота щодо профілактики та попередження правопорушень регулюється наказом „Про роботу з підлітками, що потребують особливої педагогічної уваги” та планується у відповідному розділі річного плану роботи, плані роботи штабу з профілактики правопорушень, плані спільної профілактичної роботи ліцею, служби у справах дітей, кримінальної міліції у справах дітей, міської лікарні. В ліцеї діє Штаб з профілактики правопорушень. Засідання Штабу проходять один раз на місяць. На засіданнях присутні адміністрація ліцею, представники правоохоронних органів, члени батьківського комітету.     Гуртожиток ліцею – пристосована будівля типового дитячого садка з централізованим тепло - та водопостачанням. Кількість місць у гуртожитку – 60. У гуртожитку всі приміщення обладнані згідно діючим санітарним нормам. Для організації харчування обладнана кухня-їдальня. Виховна робота в гуртожитку забезпечується вихователем, працює гурток „Домобуд.”

ПОШУК ПО САЙТУf3

f3

f3

ped
 УМОВИ ЗАРАХУВАННЯ 
 Прийом документів щоденно (крім неділі) з 8.00 до 15.00.
 Приймальна комісія починає працювати з 15 травня 200_ р.
 
ДЛЯ ВСТУПУ ПОТРІБНІ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:
 1.Ксерокопія свідоцтва про народження або паспорта.
 2.Свідоцтво про освіту (атестат) і ксерокопія.
 3.Довідка з місця проживання.
 4.Медична довідка.
 5.Довідка з місця роботи батьків.
 6.фотокарток (3x4).
 7.Ксерокопія довідки про ідентифікаційний номер.

Фанки Лайн 
© 2007 ""